• Obwody

OBWÓD SZKOŁY

Miasto Trzebnica, ulice:

Miasto Trzebnica, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Bartosza Głowackiego, Brama Trębaczy, Chabrowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Fiołkowa, Jana Olszewskiego, Generała Józefa Bema, Graniczna, Jaśminowa, Juliusza Słowackiego, Jędrzejowska, Kosmonautów, Krótka, Lawendowa, Ledowa, Marcinowska, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Milicka, Młynarska, Morelowa, Obornicka, Orzechowa, Piwniczna, Pogodna, Polna, Prusicka, Przemysłowa, Rynek, Siostry Hilgi Brzoski, Słoneczna, Solna (oprócz numerów domów 1, 1a, 4), Spokojna, Stanisława Piaskowskiego, Tadeusza Kościuszki, Teatralna, Wałowa, Wąska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Wojciecha Drzymały, Wojska Polskiego, Wrzosowa.

Wioski:

Brzyków (5 km), Małuszyn (4 km), Marcinowo (4 km), Nowy Dwór (2 km), Jaszyce (5 km), Kobylice (4 km), Księginice (4 km), Rzepotowice (6 km).