• Wyniki rekrutacji oddz.przedszkolne

• Szanowni Państwo,

Informujemy, że listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do oddziału rocznego przygotowania przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 3 w Trzebnicy w roku szkolnym 2024/2025 zostały zamieszczone na tablicy ogłoszeń na parterze w holu szkoły. Zapraszamy do zapoznania się z listami.

Rodzic zakwalifikowanego kandydata potwierdza wolę przyjęcia dziecka do placówki wychowania przedszkolnego w formie pisemnego oświadczenia dostępnego poniżej lub w sekretariacie szkoły do                   25 kwietnia 2024 r.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

wicedyrektor